Qaytaring

Hashamatli avtomobillarni va murabbiylarni ijaraga olish

Tajribangizni kuchaytirish va sizga eng yaxshi imkoniyatlarni taqdim etish uchun hashamatli avtomobillar va murabbiylar ijarasi taklif etamiz. Bizning eng ustuvorligimiz Sizning qoniqishingizdir.
Siz Odisha-ga tashrif buyurganingizda, Bhubanesvorning va uning atrofidagi ayrim diqqatga sazovor joylarni ko'rish imkoniyatidan foydalaning.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire yoki shunga o'xshash850150014014
2Chayon yoki shunga o'xshash1000180016016
3BRV yoki shunga o'xshash1200220020020
4Innova Krista1500250025023
5Honda shahri1600260026025
6Oltis2500400040038
7Muvaffaqiyatli3500650060055
8Audi-A3 yoki BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

Izohlar

  • Haydovchilar kuni BATA: 200 1 uchun 6 va 300 uchun 7 uchun 9
  • Night Allowance (22: 00 to 06: 00 soat): Rs. 200 uchun # 1 uchun 6 va Rs. 300 uchun 7-ga 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 uchun # 1 uchun 6 va Rs. 400 uchun 7-ga 9
  • Kilometr va soat bizning lizing joyimizda boshlanadi va tugaydi (Garaj Garajga)
  • 4 soat / 40 Kms slabdan so'ng, 30 daqiqaga teng ruxsat beriladi. Ushbu plitadan ortiq kengaytirilishi uchun 8 soat / 80 Km plitasi qo'llaniladi. 8 soatlik / 80 Kms plitkasi bajarilgandan so'ng, tashish tarifiga ko'ra, qo'shimcha KM / soat narxlanadi.
  • To'lov solig'i, Davlatlararo soliq va avtostrada haqiqiy + GSTga nisbatan qo'shimcha haq to'lanadi: 5%.
  • Uzoq vaqt oralig'i uchun minimal masofa har bir kalendar kuni uchun 250KM yoki haqiqiy masofa hisoblanib, qaysi biri yuqoriroq. Narxlar tarif bo'yicha bitta KM asosida amalga oshiriladi.
  • Vaqtinchalik A / V prokat asosida.
  • Yoqilg'i narxini va soliq tizimini sezilarli darajada ko'paytirsa yuqorida ko'rsatilgan tarif qayta ko'rib chiqiladi.

Hashamatli A / V trenajyorlari

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

biz bilan ham mavjud.

BIZ BILAN BOG'LANISH

batafsil ma'lumot va ma'lumot uchun

QO'ShIMChA QO'LLASH

  • Avtomatlashtirilgan SMS xabari rezervasyonni tasdiqlash haqida.
  • 02 soatlik Pick-updan oldin Avtomobil & Chauffeurga ajratilgan avtomatik SMS / Mail ogohlantirish.
  • Daily News gazetasi, mineral suvli shisha, soyabon, birinchi yordam vositasi, muz-quti va quruq to'qimalar qog'ozi barcha avtomashinalarda bepul taqdim etiladi.
  • Barcha uskunalar klimasiz, chekish, toza va toza.
  • Tiklash uchun, Snacks, Fruits & Juice delegatlari uchun qo'shimcha xarajatlar bilan so'raymiz.
  • Chauffeurs va / yoki Sand Pebble aeroporti vakolatxonasi mehmonlarni qabul qilish va ularni qabul qilish uchun aeroportda / temir yo'l stantsiyasida Welcome Placard bilan joylashtirilgan.
  • Qumli Pebbles Ekskursiyalar tajribali shofyorni, bo'ysunuvchan, professional va yo'llar bilan tanishib, kompaniya formasini taqdim etdi.
  • Samarali koordinatorlar voqealar va konferentsiyalar bo'yicha mijozlarning talablarini bajarish uchun joylarda batafsil tavsiflanadi.
  • Clock cab-servisining yaxlitlashi korporativ va ijrochi sayohatlar, sayohatlar, sayohat va maxsus tadbirlar uchun mavjud.
  • Maxsus to'ylarni lizing xizmatlari to'y uchun taqdim etiladi.
  • Mehmonning ustunlik tafsilotlari keyingi buyurtmalar bo'yicha yanada yaxshiroq xizmatlarni taqdim qilish uchun ma'lumotlar bazasida saqlanadi.

ON-LINE REZERVASIYASI:

  • 24 soatdan oldin avtomobillar uchun sarflash kerak. Biroq, agar mashina 24 soat ichida talab etilsa, Sand Pebbles Operations Desk-ga murojaat etilishi mumkin.
  • On-layn rejimda rezervasyon o'tkazilayotganda, belgilangan shakldagi barcha ma'lumotlarni taqdim etish kerak.
  • On-layn rezervlar doimo darhol to'lovni amalga oshiradi. Biroq, amaldagi Hukumat. Taxminlar, to'lovlar, to'xtash joylari va davlatlararo chegara ruxsatnomasi taksi bilan tarqatish vaqtida foydalanuvchi tomonidan to'lanadi.
  • Sand Pebbles-ning veb-saytidan olingan barcha buyurtmalar va bitimlar Sand Pebbles tomonidan qayta tasdiqlanishi kerak. Qumli Pebbles o'zlarining nazorati ostida bo'lgan zahmatlarga ko'ra, tasdiqlangan rezervasyon uchun afsuslanish huquqiga ega.
  • 15 soat oldin rezervasyon bekor qilingan taqdirda, hisob-kitob summasining 06% miqdoridagi tranzaksiya narxi olinadi. Taksi Garajdan tashqariga chiqqandan keyin, taxminan to'liq miqdor mehmon tomonidan to'lanadi.
  • On-layn rejimidan so'ng 24x xizmat ko'rsatish markazimiz bilan o'z maqomingizni tekshirishingiz mumkin.